DobryPerfum – odpowiedniki oryginalnych perfum

Dzisiejszy wpis będzie dotyczył odpowiedników oryginalnych perfum. Zanim opowiem Wam o moim ostatnim odkryciu to wspomnę o zakupie, który sprawił, że nie mogłam zaufać kolejnym firmą.
Jako wielka zwolenniczka markowych perfum, zamówiłam kilka miesięcy temu tańsze odpowiedniki mojego ulubionego zapachu. Byłam bardzo ciekawa czy będzie tak samo trwały. Kiedy otrzymałam zamówiony flakonik okazało się, że zapach odbiega od oryginału i szybko wietrzeje. Nie była to pierwsza lepsza firma produkująca odpowiedniki perfum, a dość znana. Od tamtej pory sceptycznie podchodziłam do takich firm, aż poznałam DobryPerfum.

DobryPerfum to polska marka, mająca w swojej ofercie szeroki wybór perfum dla kobiet jak i mężczyzn. Zapachy są trwałe i bardzo zbliżone do oryginałów. Dzięki uprzejmości firmy, miałam okazję przetestować dwa zapachy damskie oraz dwa męskie.

Dla siebie wybrałam LIBRE inspirowane Yves Saint Laurent. Zapach idealny dla romantyczki, słodki ale nie duszący. Idealny na dzień jak i na większe wyjścia. Drugi zapach to CLOE inspirowany Chloe Chloe. Zmysłowy, pełen fantazji zapach zaklęty w orientalno-kwiatowej kompozycji. Trwałością jak i zapachem niczym nie różni się od oryginału.

Dwa męskie, które wybrałam dla męża:
Sou Vag inspirowany zapachem DIOR SOUVAGE. Intrygujący i zmysłowy, a zarazem wyrafinowany zapach, który przyciąga. Drugi Bad Boy inspirowany zapachem Carolina Herrera Bad Boy, wyrazisty ale nie duszący. Zapach mężczyzny-zwycięzcy.

Jeśli jeszcze nie znacie perfum od DobryPerfum to koniecznie musicie poznać. Ja jestem pod wrażeniem trwałości zapachów. Gorąco Wam polecam i zachęcam do zerknięcia na ich stronę https://dobryperfum.pl/.

A Wy używacie zamienników? Jakie nuty zapachowe są Waszymi ulubionymi?

FRUFI – Kulki mocy

Lubicie zdrowe i smaczne słodycze? Ja ostatnio bardzo polubiłam tą alternatywę. Jeśli Wy też, to zapraszam na wpis…

Warto przeczytać również: