GARNIER – Serum Vitamin C

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić NOWOŚĆ od Garnier jaką jest Serum na przebarwienia z witaminą C. Jest to pierwsze takie serum z silnie skoncentrowaną 3,5% formułą [witamina c* + niacynamid + kwas salicylowy], które zredukuje Twoje przebawienia i uwolni naturalny blask skóry już w 6 dni. Serum zawiera pochodną witaminy C, która jest jedną z najstabilniejszych formuł. Dzięki temu jest mniej podatna na rozkład w wyniku utleniania lub wysokich temperatur zapewniając skuteczność.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ
🍋Po 3 dniach: skóra wygląda na bardziej jednolitą i gładszą
🍋Po 6 dniach: widoczność przebarwień jest zredukowana
🍋Po 56 dniach: -43% widocznych przebarwień

Same serum jest łatwe w aplikacji, dzięki pipecie odmierzamy odpowiednią ilość na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wklepujemy. Możemy stosować je rano i wieczorem. Ja osobiście używam tego serum tylko na noc. Jego niesamowite działanie sprawia, że moja cera po nocy jest rozświetlona i pełna blasku bez oznak zmęczenia. Pomimo, że jestem po trzydziestce moje zmarszczki są niewidoczne ale jak każda kobieta wolę zadbać o swoją cerę wcześniej aby jak najdłużej cieszyć się zdrowym, młodym wyglądem bez zmarszczek.

Znacie już Super Serum na przebarwienia z witaminą C od Garnier? A jak Wy dbacie o wygląd swojej cery?

Sernik z borówkami

Smaczny i szybki w przygotowani sernik na kruchym spodzie. SPÓD: MASA SEROWA: Dodatkowo: Najpierw przygotowujemy spód do naszego…

Warto przeczytać również: