BEGLOSSY Powiew Wiosny (marzec 2019)

Tym razem nowe BeGlossy otrzymałam przed kalendarzową wiosną. Co mile zaskoczyło. Pięknie zapowiadająca się pogoda idealnie pasuje do hasła przewodniego marcowego pudełka BeGlossy “Powiew Wiosny”. Czy zawartość to miłe powitanie wiosny? Zapraszam do dalszej części wpisu.

PUFFIN BEAUTY – Braid Bow – Manhattan Chic
Cena: 55 zł / 1 sztuka

Produkt ten był znany nam już przed wysyłką. Nie ukrywam, że bardzo byłam go ciekawa. Chustka do włosów – fajny pomysł. Na pewno wypróbuję. Świetny dodatek do włosów każdej kobiety.

GLIS KUR – Beauty Booster Strengthening
Cena: 24,99 zł / 15ml – prosukt pełnowymiarowy

Wzmacniający Booster z kreatyną, zdecydowanie mój faworyt marcowego pudełka. Kosmetyk głęboko odżywia i dodaje ekstra mocy osłabionym włosom.

SELFIE PROJEKT – Ultra oczyszczające plastry na nos
Cena: 10,39 zł / 4 sztuki – produkt pełnowymiarowy

Plastrów Selfie Projekt jeszcze nie miałam okazji wypróbować i jestem ich bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że się sprawdzą.

AA WINGS OF COLOR – Silky Powder 90 Transparent
Cena: 34,99 zł / 8,5 g – produkt pełnowymiarowy

Jedwabisty, ultralekki puder do twarzy na bazie minerałów z odżywczym ekstraktem z owoców acai. Tego rodzaju produktów nigdy nie używałam i chętnie się przekonam jak się sprawdzi na mojej skórze i czy pozostanie ze mną na dłużej.

ESSENCE – Pomadka Colour Up! Shine On
Cena: 9,99 zł / 3,5 g – produkt pełnowymiarowy

W pudełku zamiennie można było dostać pomadkę Revers. Do mnie trafiła szminka firmy Essence w kolorze intensywnej czerwieni. Intensywność można stopniować poprzez nakładanie kolejnych warstw. W zależności jaki makijaż ust chcemy zrobić – delikatny czy bardziej odważniejszy. Dostępna jest w dwunastu połyskujących odcieniach.

MULTI BIOMASK – Calm & Clean, maska nawilżająca + maska oczyszczająca z węglem
Cena: 2,79 zł / 2x 4ml – prezent

Ostatni produkt, który do mnie trafił to maseczki Multi Biomask – nawilżająca i oczyszczająca. Idealne dla skóry wrażliwej. Zobaczymy jak się spiszą.

Patrząc na poprzednie edycje, marcowy box nie zachwyca. Na pewno jako pierwszy wypróbuję Booster od Gliss Kur.

A jak Wy oceniacie zawartość BeGlossy “Powiew Wiosny”?

Domowy rosół jak u mamy

Rosół kojarzy mi się z dzieciństwem i może dlatego go tak uwielbiam. Nie ukrywam ale mojemu mężowi bardzo…

Warto przeczytać również: