Łazienka na dole

Pierwszy wpis z nowego domu!!!

Łazienka na dole była pierwszym pomieszczeniem, którym jako pierwszym zajęliśmy się po odebraniu kluczy. Zależało nam aby była gotowa aby móc jako tako funkcjonować, póki nie będzie w pełni gotowa. Brakuj jeszcze kilku elementów ale i tak jestem z niej zadowolona.
Od samego początku wiedzieliśmy jak ma ona wyglądać. Zależało nam aby była przytulna i nowoczesna. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie drewna i betonu.

Długo zajęło nam znalezienie idealnych płytek na ścianę oraz podłogę. Po długich poszukiwaniach wybraliśmy te, które naszym zdaniem idealnie wkomponują się w pomieszczenie.

Płytki jakie wybraliśmy na ścianę to ARTE ESTRELLA GRAPHITE i GREY TUBĄDZIN

Płytki pod prysznicem to YENNA ARTENS

Płytki pod prysznic wybraliśmy innego producenta, ponieważ nie podobała mi się ich struktura, były zbytnio szorstkie. Kolorystycznie podobne i odcieniem pasuje do szarości.

Trochę czasu zajęło nam znalezienie odpowiedniej umywalki oraz szafki. Na samym początku umywalka miała być nablatowa ale w ostateczności wygrała ta znaleziona w IKEA. Żeby dopasować do niej szafkę musieliśmy zdecydować się na wykonanie jej pod wymiar.

Nowy dom

Przyszedł dzień, w którym postanowiliśmy zamienić mieszkanie na coś większego. Nie chcieliśmy mieszkać już w bloku więc zaczęliśmy…